BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2
BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2
BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2
BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2
BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2
BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2
BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2
BUZZ RACKBİSİKLET TAŞIYICIBuzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2

Buzz Rack Çeki Demiri Bisiklet Taşıyıcı Eazzy 2

Tamamen katlanabilir EAZZY serisi rahat montaj, kullanıcı dostu fonksiyonlar ve kompakt depolama sunar. Cırcırlı kızak, bisikletinizi güvenle bağlamak için mükemmel bir çözümdür.

Karbon borulara basınç uygulamadığından karbon kadrolu bisikletler için de harika bir çözümdür.

 BUZZRACK Eazzy 2 gerçekten iyi düşünülmüş ve tasarlanmış bir kittir; akıllı, sofistike ve parasının karşılığını alacağınız bir ürün..

 EAZZY 2, 2019 BRISBANE GOLD TASARIM ÖDÜLÜ'ne layık görülmüştür.

 Temel ergonomi

 Kolay! Eazzy 2'nin katlanması çok kolaydır, bu da bir sürüşe çıktığınızda kolay kaldırma, kolay taşıma, kolay montaj, araba bagajında ​​kolay saklama sunar.

 Arabada saklanacak şekilde katlanabilir. Bu gerçekten kullanışlıdır, çünkü araç üzerinde takılı bir taşıyıcı ile diğer araçların otoparklarında taşıyıcınıza ve çeki demirinize zarar vermesi söz konusu olabilir. Bir çeki demiri taşıyıcısı, kesinlikle standart bir otopark alanı için aracınızı çok uzun hale getirecektir.

 Katlama hakkında daha fazla detay: Tekerlekleri tutucu kısımlar ana gövdeye doğru katlanabilir ve bir kayışla bağlanabilir ve böylece ana gövde altındaki tekerlekler ile taşınması daha kolay bir hale gelir. Eazzy 2'nin taşınması çok kolay, takılması ve çıkarılması ve saklaması kolaydır. Metal parçalar alüminyum değil, çeliktir, ancak dikey diket olarak 2 elle kaldırıldığından şaşırtıcı derecede hafif hissedilir ve onu hareket ettirip takarken sırtınızda herhangi bir gerilme olmamalıdır.

 Eazzy 2'nin temel özellikleri

 Montaj: Eazzy 2, tamamen monte edilmiş olarak gelir. Size kalan sadece her iki tarafa sadece 1 vidayla takılan lambaları ve plaka tutucusunu yerine takmak.

 Araca takma: Eazzy 2'yi katlanmış durumda rahatça takabilirsiniz, böylece çeki demiri bağlantı sisteminde çalışmak için ihtiyacınız olan tüm alanı müsait olur. Çeki topuna ilk yerleştirdiğinizde kendini destekler - bırakabilirsiniz ve yere düşmeyecektir. Daha sonra ağırlığı tekrar alıp, sıkma tekerleğini sıkı olana kadar döndürür ve kilitleyebilirsiniz. BUZZRACK'in taşıyıcıları çok titiz bir standart olan XPR-18-904-4'e uygundur ve bu nedenle sallanma önleyici bir gerici içerir; bu entegre bir tutamağa sahiptir ve genellikle 2 veya 3 tur yeterlidir. Aşağıdaki video, araca takmayı ve bisiklet kurulumunu göstermektedir.

 Aydınlatma sistemi: Eazzy 2, geri vites lambası ve İngiltere uyumlu sis farları dahil 13 pimli bir aydınlatma sistemi ile birlikte gelir. 13 pin - 7 pin adaptör dahil değildir.

 Eğme: Eğme kolaydır ve tam yükte bile çok iyi dengelenir. Eazzy 2, çekme topunun üzerinde oldukça yüksektir ve eğim işlevi, ışıkların yol yüzeyine çarpmasını önlemek için optimize edilirken, bisiklet platformunu kontrollü bir şekilde tekrar seviyeye getirmek için bisikletlerin ağırlığını kullanmaya devam eder.  Ancak bu geometri, yüksek dikey bagaj kapaklarının açılmasına izin vermez - ör. VW Transporter T5 ve T6.

 Bisiklet taşıma

 Tekerlek tutucular, küçük tekerleklerin bile tüm tekerlek tabanlarına uyacaktır

Uzun tekerlek lastik dolgulu tekerlek kayışları 3,25 inç genişliğe kadar lastikleri tutar; sıkmak için çekin ve hızlı serbest bırakmak için gevşetin

Eazzy 2 karbon kadrolu bisikletler için uygundur; lastik dolgulu bisiklet bağlantı kızakları 360 derece dönebilir ve yine lastik dolgulu kayışlar kullanarak her tür kadro tipini sıkıca ama nazikçe tutar.

İzin verilen maksimum yük 40 kg'dır ve bir bisiklet 20 kg'dan ağır olmamalıdır.

Eazzy serisi e-bisikletler için optimize edilmemesine rağmen, 20 kg'a kadar elektrikli bisikletler taşınabilir (bkz. E-bisikletler için E-Scorpion); bisikletiniz ne olursa olsun, her zaman araca en yakın olarak yükleyin. 2 bisiklet arasında ağırlık farkı varsa, daha ağır olanın araca daha yakın olan bölüme yüklendiğinden emin olun.

Bisikletlerinizi sabitlemek için dahili bir kilitleme kablosu vardır; kablo kilitleriyle sadece caydırıcıdır, tam bir güvenlik önlemi değildir.

 

Diğer özellikler ve temel özellikler

 Patentli konik bağlantı, tüm çekme topuzlarına, bazen de boyun uzunluğu veya top çapı standartlarına uymayan cıvata bağlantılı çekme toplarına bile uyar.

Eazzy 2, çekme topunun üzerinde, hız tümseklerinden ve dik feribot rampaları gibi diğer tehlikelerden uzak olacak biçimde yüksek pozisyonlu olarak oturur.

Boyutlar: 112cm genişlik x 58cm derinlik (çeki topunun merkezinden plaka tutucunun dış kenarına kadar ölçülür). Katlandığında 24 cm genişliğinde.

Ağırlık: 11,6 kg

Yapı kalitesi - boru bükme, kaynak, pas önleme, boyama, bileşen kalitesi örnek niteliğindedir. İhtiyacınız olabilecek tüm aletler ürün içeriğine dahildir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

 

Maksimum bisiklet sayısı: 2

Bisiklet başına maksimum ağırlık: 20kg

Maksimum yük kapasitesi: 40kg

Maksimum lastik boyutu: 3.25 ″

Tüm ISO 50mm çeki topuna uygundur.

Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik): 113 x 57,5 x 70 cm

(çeki topuzunun ortasından plaka tutucunun dış kenarına kadar ölçülmüştür).

Ağırlık: 11,6 kg

Yatırabilme : Evet

Entegre aydınlatma panosu: Evet

Aydınlatma panosu fiş tipi: 13 pin

Çeki topuz kilidi: Evet

Bisiklet taşıyıcı - bisiklet kilidi: Evet

Taşıyabileceğiniz izin verilen maksimum yük, çekme çubuğu burun ağırlığına göre de belirlenir; topa monte edilmiş herhangi bir bisiklet taşıyıcısı kullanmadan önce bunu aşmadığınızı kontrol etmeniz gerekecektir.

Çeki topunun merkezinden aracın arkasına 65mm açıklık gerektirir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR